11:59, 15 Липня 2019

Порвана струна, рулони туалетного паперу у повітрі, світло ліхтариків та посиденьки біля ватри – на Волині відгуляли фестиваль. ФОТОРЕПОРТАЖ

Середньовічні забави, ярмарок ОТГ, цікаві гутірки та запальна українська музика – у селі Заріччя, що біля Володимир-Волинського, відгуляли другий день фестивалю «Княжий».

Фестиваль відбувався 13-14 липня.

На території можна було навчитися середньовічних танців, взяти участь у майстер-класах, посмакувати на ярмарку від ОТГ смачними українськими стравами. Наймолодші відвідувачі могли завітати у дитяче містечко.

На гутірковій сцені засновниця екобренду «Bilka – зелені думки в дії» Ірина Білик розповідала про те, як сортувати сміття, письменник Артем Чапай розказував про подорожі автостопом та те, як писати книги, Ігор Гузь дав політичний прогноз, лідер гурту «Скай» Олег Собчук розповідав про українську музику, а художник Юрко Журавель говорив про мистецькі откровення.

Ввечері стартувала музична сцена і на неї першими виступили «Cardiomachine», які зіграли кавери на пісні українських гуртів, з яких деякі навіть припинили своє існування, наприклад, гурт «Димна суміш».

Потому на сцену вийшли «Ot Vinta», які зіграли свої давно відомі хіти «Накурила баба журавля», Рок-н-рол для черепах», «Асеназітори», під час якої закидали відвідувачів рулонами туалетного паперу. Хлопці грали так, що фронтмен Юрко Журавель порвав струну. То ж наступну пісню «Ми коло» довелося виконувати уже без існтрументів.

Хедлайнером фестивалю став гурт «Скай», який разом із гостями фестивалю запалив ліхтарики, виконуючи свої хіти. Хлопці дуже поспішали на потяг, то ж фанатам довелося залишитися без автографів.

На закінчення фестивалю «Княжий» запалили велечезну ватру, іскри якої сягали високо до неба.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: