10:04, 22 Червня 2018

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про санкції проти Росії

Президент України Петро Порошенко підписав указ про рішення РНБО “Про застосування і внесення змін в персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи (санкції)”.

Указ розміщений на сайті глави держави.

“Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 21 червня 2018 “Про застосування і внесення змін в персональні спеціальні економічні й інші обмежувальні заходи (санкції)”, закріплене указом президента України № 176/2018. Застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) до окремих фізичних та юридичних осіб і внести зміни в санкцій, застосовані згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України 2 травня 2018 року”, – йдеться в указі.

Контроль за виконанням рішення РНБО України Порошенко поклав на Секретаря РНБО Олександра Турчинова.

Цей указ набирає чинності після його оприлюднення.

Згідно з додатками до рішення, санкції вводяться проти кількох членів російських політичних партій, серед яких – “Єдина Росія”, КПРФ і ЛДПР.

Також в списку санкцій – голова ЦВК Росії Елла Памфілова і її заступник, а також члени “Виборчої комісії Республіки Крим”. Крім того, в доповненому списку санкцій опинилися російські бізнесмени Аркадій і Борис Ротенберг.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: