10:40, 01 Серпня 2019

Порошенко пояснив, чому йшов на другий термін попри високий антирейтинг

П’ятий Президент Петро Порошенко вважає своє рішення балотуватися на другий президентський термін попри високий антирейтинг правильним, оскільки ніхто з його можливих правонаступників не вийшов би навіть у другий тур.

Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на інтерв’ю Порошенка “Українській правді”.

“Я мав це зробити. Якби я бачив кандидата, який би від нашої команди міг перемогти, я би точно і залюбки запропонував йому участь у кампанії. Не хочу зараз називати жодних прізвищ, але ви можете їх назвати, хто б замість мене міг перемогти на президентських виборах. Я наголошую, що жоден з тих, кого б ви назвали, не вийшов би навіть у другий тур”, — сказав Порошенко.

Окрім того, зазначив п’ятий Президент, згадані “міфічні співробітники адміністрації” також стояли на позиції, що він не вийде в другий тур.

“А ми вийшли! Потім — що ми не наберемо 4,5 млн голосів. Ми набрали! Не треба недооцінювати українців. У нас зараз є хвиля втоми, бо п’ять років були складні. Люди мають право на такий вибір. Але я робив все, щоб захистити Україну й українців від війни”, — наголосив Порошенко.

Він заявив, що за п’ять років президентства кардинально змінився.

“Я став сильнішим, досвідченішим, мудрішим, принаймні на те претендую. Я дуже постарів, бо це не легкий хліб — бути президентом. Але для чоловіка це не страшно. І ще я пишаюся кожним з п’яти років мого президентства. Ми змінили Україну. Я пишаюся, що ми її зберегли, бо ставало питання про її існування. Я пишаюся, що країна кардинально інша. Але оскільки формат інтерв’ю передбачав, що я мав визнавати цілу низку помилок, я кажу, що в мене, на жаль, є за що просити пробачення в Господа”, — зазначив Порошенко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: