21:02, 11 Березня 2022

Попри ранковий обстріл аеродрому, комунальні підприємства та установи Луцька працюють у штатному режимі

Комунальні підприємства, установи й організації, які забезпечують поточну життєдіяльність міста працюють в штатному режимі та будуть продовжувати працювати.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

«Шановні лучани, оперативна інформація станом на 18:00. Станом на цю хвилину всі комунальні підприємства, установи й організації, які забезпечують поточну життєдіяльність нашого міста працюють в штатному режимі та будуть продовжувати працювати. Громадський транспорт працював і продовжує працювати в режимі вихідного дня.

Нагадую, що поки що проїзд у тролейбусах залишається безплатним. Котельні, які були відімкнені сьогодні зранку внаслідок авіаудару з мотивів безпеки вже увімкнені, теплоносій подається, з теплом все нормально, котельні не постраждали.

Хочу нагадати, що в нас працює центр допомоги біженцям, яких стає усе більше у нашому місті. Якщо бажаєте допомогти біженцям, можете принести в центр допомоги одяг, дитячий одяг, засоби гігієни, продукти харчування, дитяче харчування, коляски, дитячі ліжечка. Працівники центру допомагатимуть тим біженцям та вимушено переселеним особам, які сюди звернуться.

Інформація для біженців: необхідно отримати довідку, що ви є вимушено переселеними особами, такі довідки видаються в департаменті соцполітики. У нас на сайті є інформація із контактами, за якими можна телефонувати і, відповідно, адресами, де такі довідки видаються.

Зробіть таку довідку, і вам буде легше влаштувати своє життя у нових умовах в нашій громаді.

Також при управлінні соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє психологічний штаб, який надає допомогу біженцям та лучанам, які не можуть справитися з тією тривогою і переживаннями, які відчувають. Номер телефону: 0 800 400 332. Провідні психологи вас проконсультують і нададуть психологічну допомогу.

Нагадую, що й надалі працює в нас центр допомоги Збройним Силам України, територіальній обороні, допомоги іншим містам, які знаходяться під обстрілами, чи потрапили до гуманітарної катастрофи. Туди можна теж приносити речі для біженців, цей центр знаходиться в драмтеатрі.

Щодня в центрі працює близько 100 волонтерів, велика частина з яких — працівники міської ради. Сьогодні вже два тижні, як працює цей центр. Хочу подякувати усім людям, які там працюють: нашим працівникам, та волонтерам, усім, хто приносить туди допомогу. Було прийнято вже тисячі автомобілів із допомогою, яка відповідним чином сортується і перерозподіляється по військових, інших містах і біженцях — залежно від того, де є гостра необхідність.

Хто бажає долучитися та допомогти — прошу звертатись.

Також нагадую, що в нашій громаді триває навчання щодо того, як жити та діяти в умовах воєнного стану: укриття, евакуація, самооборона, як передавати інформацію, користуватись рацією, базова медична допомога, як поводитися зі зброєю і т. ін.

Навчання проходить двома блоками: щодня о 13:00 в нашому КЗ “Спорт для всіх” за адресою вулиця Будівельників, 11 (телефон для довідок: 097 1777 988; а також побудинково через голів ОСББ, через ЖЕКи, а якщо ви живете в приватному житловому секторі — можете звернутися, і для вас також проведуть такі навчання. Телефони для довідок: 77 31 60 або 77 31 63. Запрошуємо, будь ласка, звертатися. Ці навчання можуть зберегти вам життя та здоров’я.

На превеликий жаль, сьогодні внаслідок ранкового обстрілу нашого військового аеродрому загинуло четверо військовослужбовців, двоє з яких є лучанами. Відспівування загиблих Героїв відбуватиметься завтра о 13:00 у кафедральному соборі Святої Трійці.

Також, на превеликий жаль, 6 чоловік було поранено, усі вони перебувають у лікувальних закладах нашого міста. Ступінь важкості різний, сподіваємося що вони одужають та переживуть наслідки обстрілу.

Тримаємось, зберігаємо спокій, не піддаємось панічним атакам. Віримо в Господа та нашу перемогу!», – йдеться у зверненні луцького міського голови Ігоря Поліщука.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: