08:44, 26 Грудня 2022

Понад півмільярда гривень у місцевих бюджетах Волині – плата за землю

За підсумками січня-листопада 2022 року громади Волині отримали у розпорядження 501 мільйон гривень плати за землю.

Про це повідомляє Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

У доходах місцевих бюджетів — 429 мільйонів гривень плати за землю від юридичних осіб і понад 72 мільйони гривень земельного податку, який перерахували фізичні особи -землевласники та землекористувачі. Сума отриманої громадами плати за землю перевищує аналогічні надходження минулого року.

«Успішне проходження опалювального сезону, нормальне функціонування об’єктів критичної інфраструктури та спроможність громад фінансувати заходи оборонного характеру залежать від сумління кожного платника податків. Тому всі власники чи користувачі землі повинні відповідально підійти до питання перерахування земельного податку до місцевого бюджету. Обставини воєнного стану вимагають  зразкової податкової дисципліни з тим, щоб  місцеві бюджети завжди мали належні кошти для вирішення нагальних питань», — наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Окрім поточних платежів, громадянам варто  подбати про сплату заборгованих у минулі роки земельного податку та податку на нерухомість, — нагадують у податковій службі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: