17:25, 01 Жовтня 2020

Понад 540 гектарів земель на Волині продадуть з аукціону

У жовтні на Волині запланували провести шістнадцять земельних аукціонів, на який пропонуватимуть права оренди на ділянки державної власності сільськогосподарського призначення. Торги організовує  Головне управління Держгеокадастру у Волинській області.

Про це інформують в ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

На торгах пропонуватимуть права оренди на 53 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності.  Усі державні лоти призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Загальна площа таких наділів – 543,4 га,  окремі лоти виносяться на торги повторно.  Якщо аукціони відбудуться та права оренди на всі ділянки будуть продані, то бюджет отримуватиме щонайменше 463,2 тисячі гривень щороку.

Розташовані ділянки у Любомльському, Володимир-Волинському, Ковельському, Горохівському, Турійському, Старовижівському, Ратнівському, Маневицькому, Камінь-Каширському, Локачинському районах краю.

Окрім цього, п’ятнадцять аукціонів мають намір провести і органи місцевого самоврядування. На конкурентних торгах у власність або оренду планують передати 30 наділів різного призначення комунальної власності.

Оголошення про усі аукціони, інформація про площу, стартову ціну і виконавців,  розміщені на  офіційному сайті Держгеокадастру.

Перші торги запланували на 2 жовтня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: