13:30, 24 листопада 2020

Понад 10 тисяч адміністративних послуг платники податків Волині отримали в електронному вигляді

Управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Волинській області протягом десяти місяців 2020 року надало 79,515 тисячі адміністративних послуг. За посередництвом електронного формату  громадянам і представникам підприємництва надали 10,046 тисячі адміністративних послуг.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Волинській області.

Із адміністративних послуг, що можна отримати у Центрах обслуговування платників, найбільш запитуваною серед платників податків залишається видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Реєстраційні номери облікової картки платника податків у звітному періоді отримали 10,603 тисячі волинян.

За цей же час 750 громадян у Центрах обслуговування платників Волині отримали  відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми / джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Нагадаємо, що Головним управлінням ДПС у Волинській області надається 40 адміністративних послуг.

Враховуючи обмеження в зв’язку з пандемією COVID-19 податкова служба Волині змінила графік роботи, зокрема прийом відвідувачів у Центрах обслуговування — з 10:00 до 16:00.

Спілкуватися з Податковою службою дистанційно можна за допомогою сервісу «InfoTAX».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: