19:03, 09 Травня 2022

Польські волонтери влаштували благодійний пікнік заради збору допомоги для Володимир-Волинської громади

У Польщі організували благодійний захід для збору допомоги, яка згодом приїде на Волинь.

Про це повідомляють на сторінці Володимир-Волинської громади у «Фейсбук».

«Наші друзі у Польщі Лариса Клейман (м. Унеюв) та Роман Жук (с. Зимне) організували напередодні Дня Європи у ЄС благодійний захід для збору допомоги, яка згодом приїде у нашу громаду. Ці люди зібрали та відправили вже більше 30 тон гуманітарного вантажу, серед якого продукти харчування, медицина, цінна техніка, корми для тварин та предмети гігієни.

Координаційний центр Володимир-Волинської міської ради з вдячністю формує посилки бійцям та постраждалим від війни українцям на основі отриманої з Польщі гуманітарної допомоги. Зокрема, подружжя володимирчан, які є друзями Лариси і Романа, Тарас і Тетяна Малюки займаються відправкою адресних посилок по Україні від польської спільноти. Таким чином доправили вантажі у центри допомоги біженцям у м. Чернівці (“Місто Добра”), а також на Житомирщину, Чернігівщину, Київщину.

Аби вчергове підтримати Україну у важкі часи, 7 травня польські волонтери провели на території агротуристичнрго комплексу “Gniazdow Felicjanowie” масштабне дитяче свято для українських дітей, де працювали кілька цікавих локацій: аніматор, надувні гірки, байкер-шоу, демонстрація пожежної техніки, барбекю. Тут приймали адресні посилки в Україну, продавали власний мерч з метою збору коштів для купівлі речей, необхідних нашим військовим та цивільним. Зібрану допомогу вже найближчими днями доправлять у Володимир.

Ми вдячні кожному, хто у непростий час гуманітарної кризи в Україні, усіма можливими способами привертає увагу громадськості до біди українського народу, хто досі займається непростою волонтерською працею!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: