17:19, 27 Березня 2019

Польські підприємці презентували у Луцьку технології розумного міста

Сьогодні, 27 березня, до Луцька завітали директор управління неінвестиційних проектів Адміністрації міста Люблін Кшиштоф Лонтка та виконавчий директор ТОВ «SEEDiA» Пьотр Холубовіч.

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

Зустріч відбулася за участю першого заступника міського голови Григорія Недопада, радника міського голови Анатолія Миронюка, начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторії Гомонець і начальника управління транспорту та зв’язку Володимира Степанова.

Під час зустрічі відбулась презентація діяльності компанії «SEEDiA» та досвіду використання сучасних рішень та розумних технологій в міському господарстві. Учасники зустрічі обговорили можливості потенційної співпраці у сфері запровадження розумних технологій у системі громадського транспорту в місті Луцьку.

Компанія “SEEDiA” займається виробництвом екологічних і «розумних» елементів міської архітектури: лавки з сонячними панелями, сміттєві баки з вбудованими пристроями для вимірювання рівня заповнення, інформаційні кіоски, автобусні зупинки з сонячними панелями.

Григорій Недопад зазначив, що міська влада прагне сучасного розвитку міста, тож така співпраця може мати позитивні результати в майбутньому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: