18:35, 15 Травня 2020

Польська опозиція змінила кандидата на президентських виборах

“Громадянська коаліція”, головна опозиційна сила Польщі, висунула мера Варшави Рафала Тшасковського в якості кандидата на президентських виборах.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на “RMF24”.

Сьогодні віце-спікерка Сейму Малгожата Кідава-Блонська оголосила про своє рішення зійти з гонки за президентське крісло.

Після рішення віце-спікерки не брати участі у президентських виборах опозиція зіткнулася з необхідністю висунути нового кандидата на пост президента.

“Я радий повідомити вам у цей момент, що одноголосна рекомендація Національної ради “Громадянської платформи”, представлена нашим партнерам по коаліції, це рекомендація для мера Варшави Рафала Тшасковського”, — сказав Борис Будка, голова “Громадянської платформи”, яка є основною силою в “Громадянській коаліції”.

Будка підкреслив, що завдяки рішучості віце-спікерки Сейму Малгожати Кідави-Блонської, чиновників місцевих органів влади, Сенату і “Громадянської коаліції”, “погані, несправедливі і небезпечні вибори в травні не відбудуться.

Слід зазначити, що у якості можливого кандидата у президента в опозиції розглядали і екс-главу МЗС Радослава Сікорського.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: