09:13, 03 Лютого 2023

Польща-Україна: на Волині долучаться до нового етапу транскордонного співробітництва

Заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт бере участь у першому засіданні Моніторингового комітету Програми Interreg NEXT Польща-Україна.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Нову програму транскордонного співробітництва між Україною та Польщею Європейською Комісією затвердили на період до 2027 року. Проекти спрямують на вирішення спільних проблем у сферах довкілля, охорони здоров’я, розвитку туризму, кордонів, а також обміну досвідом та кращими практиками між органами влади, громадськими організаціями, окремими галузями чи навіть комунальними закладами.

Учасниками нового етапу програми транскордонного співробітництва з українського боку будуть Волинська, Рівненська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська області, а з польського – Підляське, Люблінське, Підкарпатське і частина Мазовецького воєводства.

За словами Григорія Пустовіта, під час роботи Моніторингового комітету Програми Interreg NEXT Польща–Україна її координатори та представники сторін мають намір обговорити і схвалити старт програми, критерії відбору проектів, в тому числі і великих інфраструктурних, конкурсні пропозиції, а також пакет заявок та угоду про фінансування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: