09:12, 10 Липня 2020

Поліська митниця за півроку виявила понад 400 порушень митних правил

Наповнення бюджету, боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил є головними завданнями, які стоять перед усіма митними органами держави.

Про це інформує Поліська митниця Держмитслужби.

Поліська митниця Держмитслужби повідомляє, що в результаті проведеної роботи у січні – червні цього року до правоохоронних органів направили 50 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину. Зокрема,  47 повідомлень до підрозділів ГУ Національної поліції України за ознаками злочину передбаченого частиною 4 статті 358 Кримінального кодексу України;  1 повідомлення до ГУ ДФС у Рівненській області за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 212;  2 повідомлення до Управління служби безпеки України в Рівненській області за ознаками злочину передбаченого частиною 1 статті 201 та частиною 1 статті 305 Кримінального кодексу України.

Щодо адміністративних правопорушень, то протягом січня-червня цього року завели 416 справ, вартість предметів порушення в яких склала 56,456 мільйона гривень. У 88 справах про порушення митних правил провели тимчасове вилучення предметів правопорушення, вартість яких становить 44,488 мільйона гривень.

В умовах карантинних обмежень співробітники Поліської митниці у повному обсязі виконують покладені на них обов’язки та стоять на сторожі економічної безпеки Держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: