18:50, 29 Жовтня 2020

Поліська митниця цьогоріч виявила понад 600 фактів порушень митних правил

Наповнення бюджету, боротьба з контрабандою та порушеннями митних правил є головними завданнями, які стоять перед усіма митними органами держави.

Про це повідомляє Поліська митниця Держмитслужби.

У результаті проведеної роботи у 2020 році до правоохоронних органів направили 81 повідомлення  про протиправні діяння, що містять ознаки злочину. Зокрема, 78 повідомлень до підрозділів ГУ Національної поліції України за ознаками злочину передбаченого частиною 4 статті 358  та 1 повідомлення за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України;  1 повідомлення до ГУ ДФС у Рівненській області за ознаками злочину передбаченого частиною 3 статті 212;  2 повідомлення до Управління служби безпеки України в Рівненській області за ознаками злочину передбаченого частиною 1 статті 201 та частиною 1 статті 305 Кримінального кодексу України.

Щодо адміністративних правопорушень, то протягом цього року завели 603 справи, вартість предметів порушення в яких склала майже 70 мільйонів гривень. У 107 справах про порушення митних правил провели тимчасове вилучення предметів правопорушення, вартість яких склала майже 48 мільйонів гривень.

Разом з тим, здійснюються спільні заходи з правоохоронними органами, які направлені на недопущення незаконного вивезення лісоматеріалів. Протягом 2020 року склали 8 протоколів про порушення митних правил, за якими вилучили 161 кубометр лісопродукції на загальну суму  майже два мільйони гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: