15:01, 16 Лютого 2023

Поліщук вручив рідним загиблих захисників їхні посмертні нагороди

У Луцькій міській раді рідним загиблих захисників України Тараса Томашевича, Федора Гаврука, Василя Ліснічука вручили їхні посмертні нагороди – ордени «За мужність» ІІІ ступеня. Державні відзнаки прийшли отримати батьки, дружини і діти полеглих Героїв, з якими зустрілися Луцький міський голова Ігор Поліщук та т.в.о. начальника Луцького ОМТЦК та СП Олександр Фурман.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Зі словами співчуття та вдячності до присутніх звернувся міський голова Ігор Поліщук.

“Дякую батькам за те, що виховали справжніх патріотів і Героїв, дружинам – за те, що підтримували своїх чоловіків. Завдяки їхньому подвигу у нашому місті відносно спокійне життя: дітки ходять у садочки, школи, люди – на роботу. Переконаний, що імена ваших рідних будуть записані золотими літерами в історію нашого міста. Сподіваюся, ці державні відзнаки завжди нагадуватимуть вам про їхні великі серця, мужність і любов до України”, – сказав Ігор Поліщук і вручив ордени членам родин загиблих військовослужбовців.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського “Про відзначення державними нагородами” за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня нагородили молодшого сержанта Томашевича Тараса Леонідовича (посмертно).

Нагороду отримав батько загиблого захисника — Леонід Анатолійович.

Орденом “За мужність” III ступеня відзначили рядового Гаврука Федора Олександровича (посмертно).

Відзнаку вручили доньці Героя — Ілоні Федорівні.

Орденом “За мужність” III ступеня нагородили молодшого сержанта Ліснічука Василя Анатолійовича (посмертно).

Орден отримала донька захисника Вікторія Василівна.

Вічна пам’ять загиблим Героям!

Співчуття, повага та шана їхнім рідним!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: