21:47, 21 Червня 2023

Поліщук вручив Подяки та сертифікат на 20 тисяч гривень чемпіонці світу з жиму лежачи та її тренеру

Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з двома луцькими важкоатлетами, і на знак вдячності за високі спортивні здобутки вручив їм Подяки міського голови та сертифікат на 20 тисяч гривень.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Відзнаки отримали заслужений тренер України з пауреліфтингу Олег Хом’як (19 років тренерського досвіду) та майстер спорту України з пауерліфтингу Оксана Мотрунчик. У її послужному списку – сім чемпіонських звань, у тому числі, звання чемпіонки світу 2023 року з жиму лежачи, яке здобула на змаганнях у Південній Африці.

“Дякую за те, що активно займається спортом, досягаєте результатів, прославляєте наше місто, область і Україну,” – сказав міський голова.

Спортсменів відзначено за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту у Луцькій міській територіальній громаді.

Довідка:

Олег Хом’як – заслужений тренер України з пауерліфтингу, має 19 років тренерського досвіду. Підготував одного заслуженого майстра спорту України, 8 майстрів спорту України міжнародного класу, 17 майстрів спорту.

Оксана Мотрунчик – майстер спорту України з пауерліфтингу, чемпіонка світу 2023 року з жиму лежачи, срібна призерка чемпіонатів світу з жиму лежачи 2021, 2022 років, чемпіонка Європи 2022 року з жиму лежачи, чемпіонка України з пауерліфтингу 2021 року, дворазова чемпіонка України з жиму лежачи 2021, 2022 років, чемпіонка України 2023 року з класичного пауерліфтингу, рекордсменка України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: