15:00, 17 Січня 2023

Поліщук вручив ордени рідним загиблих Героїв

Сьогодні Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся з членами родин військовослужбовців, які віддали своє життя у війні з російськими загарбниками. Матерям, батькам, дружинам та дітям Героїв він подякував за їхню жертовність, неоціненний внесок у виховання і підтримку мужніх захисників незалежної України. Разом із військовим комісаром Луцького об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Василем Худиком міський голова вручив державні нагороди.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“У першу чергу хочу висловити вам щирі співчуття у зв’язку із загибеллю ваших рідних. Подякувати матерям, батькам за те, що виховали справжніх Героїв, подякувати дружинам і дітям за те, що підтримували їх, допомагали, – сказав Ігор Поліщук. – Без сумніву, імена ваших рідних назавжди будуть вписані в історію нашої громади золотими літерами. Саме завдяки їх подвигу сьогодні у Луцьку відносно спокійне життя: дітки ходять у садочки і школи, дорослі – на роботу, у нас немає розрухи, руйнувань. Хочу також побажати, щоб ці нагороди були для вас згадкою про велике серце, велику любов до України та великий подвиг ваших рідних”.

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського “Про відзначення державними нагородами” за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагородили старшого лейтенанта Зайцева Аркадія Олександровича.

Нагороду отримала мати загиблого захисника Алла Іванівна.

Орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) відзначили молодшого сержанта Войтюка Андрія Вячеславовича.

Відзнаку вручено матері Героя Орисі Адамівні.

Орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) нагородили молодшого сержанта Литвинюка Руслана Анатолійовича.

Орден отримала донька захисника Діана.

Орденом “За мужність” III ступеня (посмертно) відзначили старшого солдата Бігуна Владислава Вікторовича.

Нагороду отримала мати Людмила Трохимівна.

Орденом “За мужність” III ступеня нагороджено (посмертно) старшого солдата Крюкова Юрія Васильовича.

Відзнаку вручили синові Іллі.

Щирі співчуття родинам загиблих Героїв.

Пам’ятаємо кожного, хто віддав життя, захищаючи Україну від російських загарбників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: