14:31, 29 Січня 2021

Поліцейські запросили вихованців луцького ліцею вступати до лав поліції

Аби надати корисні поради у виборі професії, співробітники управління кадрового забезпечення ГУНП у Волинській області постійно зустрічаються із учнями шкіл, ліцеїв та інших навчальних закладів.

Про це інформують на сайті поліції Волині.

Так, у середу, 27 січня, з метою популяризації праці поліцейського серед молоді та інформування про можливості вступу на службу в Національну поліцію України поліцейські завітали до комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей № 28 Луцької міської ради”.

Правоохоронці Ілона Бурковська та Євгеній Ковальчук ознайомили вихованців навчального закладу з особливостями та специфікою щоденної праці поліцейського, розповіли про різноманітні підрозділи управління та про умови працевлаштування до цих підрозділів.

Поліцейські заохотили молодь приєднуватися до лав Національної поліції, наголосили на перевагах навчання у вищих навчальних закладах системи МВС України та роз’яснили алгоритми вступу.

Нагадуємо, що реєстрація на вступ до закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, триває. Сайт для реєстрації — osvita.np.gov.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: