21:17, 10 Вересня 2022

Полеглий воїн та матері-героїні: у Ратнівській громаді вручили державні нагороди

Орден «За мужність» ІІІ ступеня передали родині загиблого військового Павла Ващука.

Про це повідомляють на сторінці Ратнівської селищної ради у «Фейсбук».

9 вересня родині Павла Ващука вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Нагадаємо, що уродженець с. Гірники, Павло Ващук, загинув 21 березня, внаслідок ворожого ракетного обстрілу на Рівненському загальновійськовому полігоні.

Так, о 09:00, зібравшись у залі засідань селищної ради, працівники загальнонаціональною хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого 5 вересня ратнівчанина капітана Едуарда Камардіна та усіх полеглих воїнів та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Відповідно до Указу Президента України Верховного головнокомандувача Збройних сил України Володимира Зеленського від 2 травня 2022 року № 293 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Павла Ващука нагородили орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Нагороду вручив батькам  Героя Наталії Павлівні та Василю Матвійовичу Ващукам начальник Другого відділу Ковельського районного територіального  центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Василь Шинкарук.

Цей орден не поверне до життя сина цих згорьованих батьків та нехай він буде ще однією згадкою про велике серце Героя, про неймовірну відвагу, про велику любов до Батьківщини. Нехай світла пам’ять про Ващука Павла Васильовича ніколи не згасне, а його ім’я  назавжди залишиться жити в історії Ратнівської громади, в історії нашої держави.

Продовжили захід врученням нагород багатодітним матерям, адже саме вони є унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські родинні традиції.

Когорта матерів-героїнь нашої громади сьогодні поповнилась ще трьома жінками, які удостоєні високого звання «Мати-героїня».

Відповідно до Указу Президента України, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку нагрудним знаком до почесного звання України «Мати-героїня» Віталій Бірук вручив нагороди Світлані Грицюк, Любові Терещук (с. Конище) та Наталії Котюх (с. Прохід).

На завершення  заходу Віталій Іванович подякував батькам загиблого Героя Павла Ващука за гідне виховання сина, який безстрашно став на захист своєї Батьківщини та до останнього був вірний військовій присязі й також висловив слова вдячності за виховання дітей Матерям-героїням й побажав усім міцного здоров’я, миру, Божих благословень та терпіння.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: