10:13, 18 Вересня 2022

Показники сплати ПДФО на Волині на 34,5 % перевищують минулорічні

Упродовж восьми місяців 2022 року на Волині завдяки офіційним робочим місцям і задекларованим доходам до бюджету сплатили понад 4,7 мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб. Сума перерахованого ПДФО в області до бюджетів усіх рівнів на 34,5 % перевищує аналогічні надходження торік.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області відзначають, що росту сплати ПДФО на 1,2 мільярда гривень проти минулорічних показників сприяє висока податкова культура місцевих працедавців і збереження робочих місць більшістю з них.

«Всупереч умовам воєнного стану економічна активність волинських підприємств — основна передумова позитивної динаміки у податкових надходженнях загалом.  Завдяки легальному бізнесу та офіційним робочим місцям громади і держбюджет щомісяця отримують вагомі податкові надходження. Тож, з обережним оптимізмом можемо прогнозувати ритмічну і стабільну сплату податків у майбутньому», — наголошує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.  

Посадовець підкреслив, що саме зараз податкова служба активно співпрацює із Держпраці  у рамках інформаційної кампанії  «Виходь на світло!» з тим, щоб захистити інтереси найманих працівників та залучити до бюджету вкрай потрібні для країни кошти.

Зокрема, у рамках кампанії «Виходь на світло!» ДПС надає інформаційну підтримку щодо ознайомлення громадян з вимогами законодавства про офіційне оформлення найманої праці, спільно з Держпраці аналізує виявлені порушення та працює на їх упередження.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: