18:39, 17 Серпня 2019

Поховали учасника АТО Андрія Приходька, який трагічно загинув на Волині

16 серпня у с. Соснівка Пнівненської сільської ради в ДТП трагічно загинув учасник АТО, 27-річний Андрій Приходько, котрий того дня повертався мотоциклом від своєї нареченої додому.

Про це інформують на сайті Камінь-Каширського благочиння

Військову службу в зоні бойових дій на Сході України покійний проходив в 2015 році певний час перебуваючи, як говорили його побратими “у самому пеклі війни”. Живим та неушкодженим повернувся Андрій Приходько до мирного життя в своєму рідному селі, де його чекали, молячись до Господа, рідна матір-вдовиця та шестеро братів і сестер.

В скорому часі після завершення Успенського посту в цій родині планували справити Андрієві весілля, але судилося зовсім інакше.

17 серпня на подвір’ї батьківської хати собором духовенства завершили чин за покійного відспівування новоспочилого Андрія. З благословення високопреосвященнішого Нафанаїла архієпископа Волинського і Луцького поминальну молитву очолив Камінь-Каширський благочинний протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили настоятель місцевої парафії протоієрей Іоанн Фазан та прибулі священнослужителі.

Отець Стефан в завершенні богослужіння закликав усіх присутніх не просто пам’ятати про спочилого, а молитися повсякчас про упокій його безсмертної душі в тих оселях вічності, де перебувають усі праведники, очікуючи воскресіння з мертвих і життя майбутнього віку.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: