21:17, 15 Вересня 2022

Погуляйко заявив, що Волинь готова до опалювального сезону на 90 %

Волинь готова до опалювального сезону на 90 %: усі роботи планують завершити до 1 жовтня.

Про це у «Фейсбук» повідомив начальник Волинської ОДА Юрій Погуляйко.

«Від травня в області триває підготовка до опалювального сезону в умовах воєнного стану. Нашим завданням стало передбачити усі можливі ризики та забезпечити Волинь теплом, використовуючи усі можливі ресурси.

Наразі Волинь готова до опалювального сезону на 90 %. Плануємо завершити усі підготовчі роботи до 1 жовтня.

Підготували:

793 котельні (96 % від загальної кількості),

270,6 км теплових мереж (92,1 % від загальної протяжності),

57 центрально-теплових пунктів (91 %).

Особлива увага приділяється створенню запасів твердого палива, так як триває робота із заміщення газових котлів на твердопаливні. Зокрема, області уже заготували 14,6 тисяч тонн вугілля (88 % від запланованого) та майже 60 тисяч кубометрів дров і дерев’яних відходів (88,1 % від запланованого).

Підприємства теплопостачання впроваджуються заходи задля економнішого та ефективнішого використання газу. А саме: замінюють котли, пальникові пристрої, насосне обладнання та влаштовують в житлових будинках індивідуальні теплові пункти (ІТП).

Крім того, в області тривають закупівлі генераторів для житлово-комунальної сфери у разі перебоїв з постачанням електроенергії.

Що стосується міст, то теплопостачальні організації «Луцьктепло», «Ковельтепло», «Володимиртепло» та «Нововолинськтеплокомуненерго» узгодили об’єми газу, які мають бути на опалювальний період і підписали договори на постачання з НАК «Нафтогаз України».

«Нафтогаз України» повідомляє, що усі споживачі отримують газ відповідно до річного тарифного плану «Фіксований» за ціною 7,96 грн/м3 (з ПДВ, без вартості транспортування). Така ціна діятиме щонайменше до 1 травня 2023 року.

Варто зазначити, що опалювальний сезон 2022 розпочнеться, коли надворі температура повітря буде нижче 8 градусів впродовж трьох діб», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: