17:26, 09 Лютого 2023

Погуляйко відвідав ЦНАПи у Луцьку, в яких відбувається набір добровольців до «Гвардії наступу»

Зокрема, очільник області поспілкувався із представниками Національної поліції України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, які щодня там консультують та надають інформацію про кожну із восьми бригад, куди проводиться набір.

Про це йдеться на сайті Волинської ОВА.

Як відомо, в Україні триває набір у додаткові бригади Національної поліції України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби, кістяк яких вже сформований із офіцерів та солдат із величезним бойовим досвідом.

А вже доукомплектація нині відбувається із добровольців та вмотивованих людей, які знають для чого і за що вони вступають у лави захисників.

На вчора найбільше охочих долучилися до бригади Нацполіції «Лють». Разом із тим, у Луцькому районі, за словами голови РВА Анатолія Костика, сьогодні найбільше зацікавлених виявили бажання вступити до бригади Нацгвардії.

«Якраз саме до лав Нацгвардії записувався чоловік, доки я спілкувався із представником Держприкордонслужби. Доброволець каже, що хоче захищати країну. Своєю чергою додам, що, окрім патріотичної мети, така служба має багато переваг. Це і можливість отримати вищу освіту у військових вишах під час служби – безплатно або пільгово, щорічна відпустка, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги років; окрім загального страхового стажу, служба зараховується до стажу державної служби; право на пенсію після 25 років календарної служби, зокрема й за змішаним з цивільним стажем», — зазначив Юрій Погуляйко.

В області такі центри є на території ЦНАПів у Луцьку, Ковелі, Володимирі, Камінь-Каширську, Маневичах та Любешові.

Приєднуйтесь до однодумців, аби зробити свій внесок у спільну справу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: