11:37, 03 Березня 2021

Подорожчала оренда на луцьких ринках

Рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради, вартість послуги з надання в оренду 1 м2 торгової площі, які обслуговує КП “Луцькі ринки” становитиме 119 грн на місяць.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

Директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль розповів, що комунальному підприємству «Луцькі ринки» передали у постійне користування земельні ділянки на вул. Карпенка-Карого, 1 — ринок «Завокзальний» та на вул. Глушець, 1 — ринок «Центральний» для здійснення господарської діяльності з надання в оренду торгової площі. З 29 січня 2020 року згідно рішення міської ради № 69/1 “Про припинення права постійного користування КП «Луцькі ринки» земельною ділянкою” припинено право користування ділянкою на вулиці Глушець, 1. Внаслідок чого, підприємство втратило понад 60 % від загальних доходів та отримало збитків від господарської діяльності у 2020 році.

У зв’язку зі змінами у фінансово-господарській діяльності КП «Луцькі ринки» переглянуло розрахунок вартості послуг з надання в оренду 1м2 торгової площі. Таким чином, відповідно до розрахованих планових витрат вартість послуги з надання в оренду 1 м2 торгової площі зросте до 119 гривень на місяць (з ПДВ).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: