16:56, 26 Січня 2022

Податківці обговорили з представниками однієї з громад Волині законодавчі новації 2022 року

Представники Головного управління ДПС у Волинській області у режимі ZOOM-діалогу обговорили з представниками Ратнівської громади законодавчі особливості здійснення підприємницької діяльності, оподаткування землі, застосування РРО та окремі моменти одноразового добровільного декларування.

Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Фінансова стабільність кожної з громад передбачає ритмічні податкові надходження. Тому податкова служба пропонує відкритий діалог представникам місцевого самоврядування з тим, щоб розуміти умови, в яких  ми залучатимемо бюджетні надходження, як бізнесу адаптуватися до нових податкових умов і фінансові можливості місцевого самоврядування для виконання соціально-економічних програм», — наголосив у вступному слові заступник начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.     

Про конкретні механізми залучення бюджетних надходжень, законодавчі зміни, особливості оподаткування доходів фізичних осіб та справляння плати за землю учасникам ZOOM-конференції розповіли керівники структурних підрозділів податкової служби краю.

Зокрема, завідувач сектору інформаційної взаємодії Олена Нікотіна акцентувала увагу на особливостях застосування РРО та одноразовому добровільному декларуванню.

Начальник управління податкового адміністрування юридичних осіб Лариса Ревіна поінформувала про особливості індексації нормативної грошової оцінки землі та  важливість її проведення для повноти  бюджетних надходжень громад.

Начальник відділу адміністрування ПДФО, єдиного внеску та розгляду звернень платників податків Олександр Котюн пояснив учасникам діалогу особливості нарахування і сплати мінімального податкового зобов’язання власникам землі за підсумками поточного фінансового року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: