15:30, 03 Серпня 2022

Подарунок німецьких благодійників допомагає обслуговувати спортивні об’єкти Ковеля

Віднедавна ще один трактор задіяний на обслуговуванні футбольних полів у міському центрі «Спорт для всіх». Його передали з міста-партнера Вальсроде. За це дякують Міхаелеві Хааке, хорошому другові Ковеля.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Перебуваючи на початку літа у місті, він почув, що сьогодні бракує необхідних засобів для догляду за спортивними об’єктами. Придбати ж їх у час війни не можна, бо подібні видатки не дозволить казначейство. Після повернення у Німеччину Міхаель зі своїми колегами відшукав та купив John Deere Herbie 400, а міська влада організувала його доставку у Ковель.

«Люди, які працюють у міському центрі, мають золоті руки, тож за короткий проміжок часу налаштували всі механізми. Хоча техніка не нова, але уже себе зарекомендувала у роботі.

Як розповів директор закладу Віктор Мацюк, влітку доводиться один-два рази на тиждень косити траву на футбольних полях. З натуральним газоном таких у МЦ «Спорт для всіх» – 5. Тому техніку тут бережуть, за нею доглядають, аби вона служила якнайдовше.

Думають в управлінні культури, молоді, спорту і туризму про спеціальний причеп, на якому можна було б перевозити трактор, адже стадіонів у громаді побільшало, і їх необхідно утримувати в належному стані.

Міський голова Ігор Чайка надіслав Міхаелеві Хааке лист-вдячності за добрі справи для нашого міста. З початку війни німецький благодійник разом зі своїми товаришами презентували Ковелю уже четвертий транспортний засіб. Це — пожежно-рятувальний автомобіль, реанімобіль, бус для маломобільних груп населення і трактор», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: