15:59, 10 Жовтня 2023

Подарунок для дитини у 2 роки: поради від Аврори*

Шукаєш гарний презент до дня народження хрещеника або племінника – такий, який буде одночасно корисним та безпечним? Вважаєш, що дарувати гроші на дитяче свято недоречно? Це дійсно так, адже діти ще не розуміють цінності купюр, для них важливішими є реальні речі, з якими вони зможуть гратися.

Саме такі в широкому асортименті продаються в інтернет-магазині Аврора. Тут ти знайдеш багато іграшок для малюка, який ще не ходить до садочка, проте активно цікавиться навколишнім світом. Коли тобі складно вибрати щось конкретне, запитай у батьків хлопчика або дівчинки, що саме їм потрібно.

Дитина у 2 роки: як вона розвивається

У цьому віці малюк уже активно ходить, досліджує та вивчає все, що знаходиться навколо нього. Вибираючи подарунки на 2 роки, звертай увагу на вікові обмеження. Вироби з дрібними деталями варто відкласти на рік, адже вони підходять для трирічок та старших діток. Молодші ще не розуміють елементарних правил безпеки, тому можуть проковтнути або вдихнути дрібні деталі чи засунути їх до носа.

У 2 роки дитина дуже активна та допитлива, її цікавить усе, що відбувається навколо. Потреби та бажання часто різко змінюються залежно від ситуації, також у цьому періоді життя властиво швидко втрачати інтерес до іграшки, яка ще нещодавно викликала захоплення. Тому не варто вибирати дуже дорогі речі, адже вони найближчим часом можуть стати непотрібними.

Перш ніж зробити подарунок, необхідно також враховувати бажання дворічної дитини постійно рухатися та бути активною. Малюки найкраще пізнають і розуміють усе, що відбувається навколо, в ігровій формі. У цьому віці з ними потрібно взаємодіяти, адже вигадувати цікаві сюжети для ігор діти починають у дещо старшому віці. Дворічки тільки ще роблять перші кроки в цьому процесі, тому головний характер гри визначають дорослі.

Який подарунок варто вибрати

Головна вимога – відповідність критеріям безпеки, зокрема відсутність дрібних деталей у конструкції іграшки. Має значення також матеріал виготовлення, треба, щоб він був гіпоалергенним, не викликав небажаних реакцій. Важливий не тільки вік, а й стать, адже хлопчики й дівчатка вже у 2 роки цікавляться різним. Це не дуже сувора закономірність, проте її варто враховувати.

Дворічки намагаються копіювати дорослих. Наприклад, маленькі дівчатка хочуть бути у всьому схожими на мам. У цьому віці вони також дуже схильні до творчості та виготовлення чогось нового – їм подобається ліпити, малювати, розмальовувати готові орнаменти. Хлопчикам можна подарувати пластилін або олівці, крім того, вони цікавляться конструкторами, проте без дрібних деталей.

Серед універсальних подарунків для дитини у 2 роки – іграшки, які мають розвивальний ефект. Вже в ранньому віці потрібно починати працювати над формуванням знань та навичок, які знадобляться в дитячому садочку й школі. Для розвитку уяви, фантазії, мовлення, дрібної моторики пальців підходять такі іграшки:

1. Сортер. Він схожий на конструктор, працює приблизно за таким самим принципом. Для виготовлення використовують безпечний пластик, при цьому в конструкції немає дуже дрібних деталей.

2. Іграшкові набори. Не всі підходять для дитини у віці 3 років, проте гарним вибором стане комплект з овочів та фруктів. За допомогою таких іграшок можна буде проводити перші заняття з дитиною, почати вивчати кольори, розміри, форми.

3. Візочки. Підходять для гри в магазин, крім того, малюк зможе взяти таку іграшку з собою, йдучи разом із батьками до супермаркету. Вона допоможе йому почуватися дорослим.

На сайті Аврори також можна вибрати різноманітні подарунки для активного відпочинку вдома або на свіжому повітрі. Таке дозвілля дуже важливе для малюка, адже йому потрібно дати вихід своїй енергії.

В інтернет-магазині Аврора продається багато товарів від українських виробників, проводяться акції на підтримку ЗСУ. Замовити подарунок для дитини в інтернет-магазині зручно з безплатною доставкою до торгових точок мережі по Україні. Вони розташовані в Черкасах, Києві, Полтаві та інших великих і маленьких містах – всього понад 1000 магазинів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: