18:06, 27 Червня 2021

Поблизу Луцька провели «День відкритої води»

Катання і змагання на байдарках, турнір з пляжного волейболу, туристсько-краєзнавчий квест, майстер-клас зі скелелазіння та багато інших захоплюючих заходів відбулись 27 червня для дітей та молоді на базі дитячого табору «Сонячний».

Про це інформують на сторінці Волиньради у “Фейсбук”.

Захід, що має назву «День відкритої води», організував Волинський центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства за ініціативи директора центру Богдана Бальбузи. 

«Ми спільно будемо працювати для того, аби на теренах області активно розвивався напрямок національно-патріотичного виховання, – зазначив у вітальному слові Григорій Недопад. – Учасники власним прикладом мають показувати хороші результати, брати участь у заходах, які дійсно залишать незабутні враження і принесуть користь для фізичного і морального розвитку. Маємо спільно дбати про організацію здорового і захоплюючого відпочинку для наших дітей, про те, щоб виховувати в молоді патріотизм, національну гідність, прививати любов до активних і корисних розваг».

Богдан Бальбуза привітав всіх на святі:

«Радий усіх вітати на нашому святі! Цей «День відкритої води» – один із перших в області і надалі вони відбуватимуться в багатьох громадах як показ роботи нашого центру, як можливість для дітей ознайомитися з напрямками діяльності і з вересня місяця за бажанням обрати собі тематичний гурток для подальших тренувань і занять, які організовує наш центр».

Нардеп Вячеслав Рубльов сказав, що дуже добре, коли молодь гуртується, коли відбувається спортивне свято, яке єднає сильних людей:

«Я бачу, що ви – ті люди, які працюють над собою і прагнуть загартовувати дух і тіло через спортивну підготовку. Нашій молоді щиро бажаю, щоб над вами завжди було мирне небо, щоб ви не знали, що таке війна. Пам’ятаймо і про тих людей, які на сході України боронять і тримають небо для того, щоб діти могли займатися і патріотичним, і спортивним вихованням, і жити щасливо на рідній землі. Адже майбутнє України формується саме зараз, саме із таких дітей, як ви».

«У цей святковий день хочу висловити слова вдячності організаторам дійства і діткам, які відірвалися від гаджетів і від сидячого способу життя, зібравшись разом, щоб провести час захоплююче і з користю для здоров’я», – зазначив голова Луцької районної ради Олександр Омельчук.

Для дітей організували водні локації, атракції з велосипедного і пішохідного туризму, квести, майстер-класи з гончарства, природи і рідного краю, козацької та стрілецької зброї, спортивні ігри з тенісу та волейболу. Участь у спортивно-патріотичних заходах взяли всі охочі діти та підлітки.

Після урочистого відкриття заходу Григорій Недопад обговорив із Богданом Бальбузою подальші кроки для розвитку патріотичного та спортивного виховання молоді Волині.

«Я все дитинство і юність провів у спорті, – зазначив Григорій Недопад. – Тому добре знаю як позитивно це впливає на формування особистості та лідерських якостей. В нашій області ми маємо величезний потенціал для організації цікавого і корисного дитячого дозвілля, для того, щоб Волинь лідирувала у цій сфері в Україні».

Присутні на заході визначили план дій для відновлення матеріально-технічної бази табору «Сонячний», зокрема відновлення опорної стіни, та окреслили можливості для капітального ремонту клубного приміщення. Також, за словами Богдана Бальбузи, область має все необхідне, щоб стати лідерами Волині по водному дозвіллю. Аби плавання на байдарках стало не стільки спортом, скільки доступним видом дозвілля для молоді в кожній громаді. Григорій Недопад зазначив, що всі ініціативи, корисні для молоді, будуть однозначно підтримані. Також найближчими днями проведуть робочу зустріч по реалізації окреслених планів.

До слова, головна мета заходу «День відкритої води» – залучення молоді до здорового і активного способу життя, популяризація позашкілля як цікавого та потрібного явища для проведення дитячого та юнацького дозвілля. Відкриті заходи – це демонстрація роботи Центру за напрямками. Кожен юний учасник, якому сподобаються активності, з вересня матиме змогу піти на гурток тематичного спрямування від Центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: