13:05, 05 Вересня 2022

Платники податків Волині спрямували до бюджету майже дев’ять мільярдів гривень

Внесок волинських платників податків до бюджетів усіх рівнів за підсумками січня-серпня цього року – 8,918 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Сума сплачених податків в області на чверть перевищує аналогічні показники минулого року.

Після негативних очікувань у зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні місцевий бізнес поступово відновлюється і, переважно, сумлінно виконує податкові зобов’язання, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Для країни, що захищається від загарбника, вияв справжнього патріотизму – чесна сплата податків. Звісно ж, адаптація до умов воєнного часу вимагає надзвичайних зусиль від представників підприємництва. Про те, що наші платники відповідальні при виконанні своїх зобов’язань перед бюджетом, свідчить ріст податкових надходжень на 1,8 мільярда гривень до фактичних надходжень аналогічного періоду торік», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що задля виконання завдань із наповнення бюджету податківці активно спілкуються з представниками реального сектору економіки, які залишаються надійними партнерами держави.

Саме діяльність легального бізнесу – міцний фундамент для наповнення бюджетів усіх рівнів, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області та висловлюють щиру вдячність господарюючим суб’єктам, які сплатою податків дбають про фінансовий захист держави у період російського вторгнення в Україну.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: