12:11, 10 Грудня 2022

Платники податків Волині спрямували до бюджетів майже 13 мільярдів гривень податків

Упродовж січня-листопада 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплатили 12,947 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це інформує Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Сума перерахованих до бюджетів усіх рівнів податків в області на 2,867 мільярда гривень перевищує аналогічні надходження торік.

Вагомий позитив у податкових надходженнях за підсумками одинадцяти місяців поточного року дозволяє впевнено прогнозувати успішне завершення року, – запевняють у податковій службі в області.

«Наш постійний і конструктивний діалог із представниками реального сектору економіки, дистанційна взаємодія у питаннях звітування та виконання платниками податкових зобов’язань і соціальна відповідальність бізнесу — це складові, які сприяють ритмічному і своєчасному  наповненню бюджету. Власне ріст показників сплати податків  на понад чверть до минулорічних показників в умовах воєнного стану – це потужна основа для фінансування заходів оборонного характеру на усіх рівнях», — зазначає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що захист країни вимагає участі кожного платника податків у забезпеченні фінансової стійкості та незалежності держави.   Тому  у Головному управлінні ДПС у Волинській області  висловлюють щиру вдячність господарюючим суб’єктам, які сплатою податків дбають про фінансову безпеку України.

Нагадаємо, що бюджетний підсумок 2021 року на Волині – понад 11,2 мільярда податкових платежів до бюджетів усіх рівнів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: