10:11, 03 Березня 2023

Платники податків Волині подали в електронному вигляді 116 тисяч звітів

Упродовж січня-лютого 2023 року волинські платники податків подали на опрацювання до ДПС 119,2 тисячі звітних документів. Із загальної кількості декларацій 116 тисяч надіслали через Електронний кабінет.

Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, за підсумками двох місяців нового фінансового року дистанційно подали понад 97 % звітів.

Переваги онлайн-спілкування з посадовцями податкової служби належно оцінюють платники податків–фізичні особи та представники фірм, установ та організацій, — констатують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Звітуватися дистанційно без візиту до податкового інспектора – зручно. Окрім того,  взаємодія з ДПС через Електронний кабінет не вимагає виняткових навичок чи додаткових витрат. У час, коли майже кожен має персональний комп’ютер чи гаджет, електронна комунікація економить ресурси та нівелює корупційні ризики. Оскільки більшість волинських платників податків вже давно обрала сучасний електронний формат  звітування, рекомендуємо громадянам-декларантам  теж опановувати навички роботи з електронними сервісами ДПС»,  — наголошує  в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що 1 січня 2023 року в Україні стартувала  кампанія декларування доходів громадянами за 2022 рік.

Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік повинні заповнити і подати до 1 травня 2023 року громадяни, які отримали доходи, з яких торік  не сплатили податок на доходи фізичних осіб.

Із огляду на доступність ІТ-сервісів,  потенційним декларантам пропонують подати декларацію через Електронний кабінет.

Про перебіг та особливості нинішньої деклараційної кампанії громадяни можуть дізнатися із тематичного банера “Деклараційна кампанія-2023” на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області. Відповіді на актуальні питання  громадяни-декларанти мають можливість  отримати щоп’ятниці  в ході роботи тематичної гарячої лінії за номером телефону  (0332) 777-106 з 11:00 до 12:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: