10:28, 04 Травня 2018

Платники податків Волині спрямували до бюджетів понад два мільярди гривень

Протягом січня-квітня 2018 року на Волині до бюджетів усіх рівнів мобілізували 2 мільярди 57,5 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Це на 366,5 мільйона гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Темпи росту податкових платежів до бюджетів усіх рівнів суттєво перевищують минулорічні показники. Зокрема, до держбюджету в області сплатили на 141,8 мільйона гривень більше, а до місцевих бюджетів – на 226 мільйонів гривень більше надходжень минулого року.

«Позитив у сплаті податків очікуваний, оскільки економічні тенденції та налагоджений діалог з представниками сумлінного бізнесу дозволяють вирішувати завдання з наповнення бюджету досить ефективно. Варто відзначити, що електронний формат спілкування з бізнесом, який активно впроваджує ДФС, насамперед в питанні адміністрування ПДВ, створює рівні конкурентні умови для відповідального бізнесу. Щодо спроб окремих платників оптимізувати податки, то на такі ризики реагуємо негайно», – наголошує начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Керівник волинських фіскалів підкреслила, що всі електронні сервіси, які нині до послуг платників податків, не лише спрощують процес виконання податкових зобов’язань, а й дозволяють з’ясувати чимало питань господарських взаємовідносин за посередництвом сучасних інформаційних технологій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: