09:42, 04 Червня 2021

Півсотні юних лучан стали випускниками Луцької музичної школи № 2

Сьогодні свідоцтва про закінчення Луцької музичної школи № 2 отримали півсотні юних лучан. 10 з них завершили навчання на відмінно й отримали дипломи з відзнакою. На святковий захід в мистецький освітній заклад завітали батьки та викладачі випускників.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Юні музиканти зіграли святковий концерт, продемонструвавши, що навчальні роки не пройшли даремно. Багато з випускників – лауреати різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів та конкурсів.

Привітати музикантів-випускників на свято прийшла заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк.

«Сьогоднішній день для вас, мабуть, трохи сумний, адже ви залишаєте стіни цього закладу. Ви багато в чому відмовляли собі, обравши музичне навчання, але ви працювали над своїм майбутнім. Далі у вас широка дорога і я бажаю, щоб ті знання та навички, які ви тут здобули використали сповна», – привітала вона юних музик.

Також Ірина Чебелюк звернулась до батьків випускників: «Для кожного з вас цей пройдений разом з дитиною шлях теж багато значить. Коли вони ще були малими, вам доводилось відкладати свої власні справи, адже дитину треба було привести на навчання в музичну школу. Вам требу було змотивувати їх, виставити пріоритети, придбати музичний інструмент. Велике вам спасибі, що ви поставили одним із своїх пріоритетів здобуття вашими дітьми мистецької освіти».

Окремо заступник міського голови висловила слова вдячності педагогам. «Вашу працю вкрай важко оцінити, тому що просто викладати предмет в загальноосвітньому закладі – це одне мистецтво, а навчити музичному мистецтву – зовсім інше уміння. Тут більше треба вкладати своє серце та душу, прищеплювати дітям вміння та навички, які не здобудеш просто методом повторювання. У сьогоднішній святковий день я вам бажаю нових здобутків, досягнень, звершень», – сказала вона.

На завершення, Ірина Чебелюк передала вітання від міського голови Ігоря Поліщука та зазначила, що на музичну школу очікує приємний сюрприз. В актовому залі спільними зусиллями планують зробити ремонт, щоб дітям було комфортно навчатися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: