10:11, 16 Квітня 2024

Пісенна підтримка ЗСУ: хорові колективи Луцької громади взяли участь у мистецькому марафоні

У рамках благодійного мистецького марафону «Культура – духовні крила Перемоги» у Палаці культури міста Луцька відбувся творчий звіт пісенних колективів. Метою марафону є демонстрація єдності жителів громади і ЗСУ, підтримка бойового духу лучан та віри в перемогу України.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У мистецькому заході взяли участь п’ять колективів – народні аматорські хорові капели “Посвіт” та “Злагода”, народний аматорський вокальний ансамбль «Джерела Волині», народний аматорський хор «Дзвони Холмщини», народний аматорський чоловічий хор «Подвиг».

У межах програми колективи презентували низку патріотичних, стрілецьких, народних пісень, а також відомі українські твори. Аматори сцени не просто виконали найулюбленіші пісні, а й зуміли відтворити їхню глибину та емоційність.

Заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк зазначила, що під час війни важливо дарувати людям позитивні емоції, зміцнювати віру в перемогу та підтримувати армію. Тому вона щиро подякувала аматорам сцени за виступи під відкритим небом та активну участь у зборах коштів на потреби ЗСУ.

“Пісня, культура, мова – це ті основи, на яких тримається наша нація. І саме завдяки вашим неспокійним серцям ці основи тримаються міцно. Сьогодні наші діти переймають ваш репертуар та освоюють новий – той, який народжений сучасною війною. Але я вірю, що дуже швидко ми обов’язково заспіваємо на честь нашої Перемоги,” – сказала Ірина Чебелюк і вручила керівникам аматорських колективів Подяки департаменту культури Луцької міської ради.

Під час творчого звіту у фойє Палацу культури відбувався збір коштів на потреби ЗСУ та експонувалася фотовиставка “Мистецтво у строю”. На ній представлено 25 працівників культури міста Луцька, які сьогодні захищають Україну. Серед них – співаки і шоумени, режисери і актори, учасники оркестрів і вчителі музики.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: