20:19, 02 Березня 2023

«Підприємливі діти-2023»: до участі у міжнародному проекті залучають вихованців дошкільних закладів Луцької громади

У конференц-залі департаменту “Центр надання адміністративних послуг” відбулася розширена зустріч групи учасників міжнародного проекту «Підприємливі діти: Луцьк–Люблін». З представниками польської сторони в онлайн-форматі спілкувалися заступник голови Луцького міської ради Ірина Чебелюк, директор департаменту економічної політики Луцької міської ради Борис Смаль, проректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Юрій Громик, освітній координатор проекту Валентина Вітюк, керівники навчальних закладів міської територіальної громади, які беруть участь у цій міжнародній програмі.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Як зазначив у вступному слові директор департаменту економічної політики Борис Смаль, після успішної реалізації пілотного проекту «Підприємливі діти: Луцьк-Люблін» у першому семестрі 2022-2023 навчального року, організатори розпочали підготовку до весняної частини програми, яка розпочнеться паралельно з польськими партнерами у березні. Для Любліна це буде п’ятий, ювілейний, рік проекту, Луцьк своєю чергою тільки набирає обертів у програмі. Водночас попри війну вона продовжується за участі нових освітніх закладів міста.

Ірина Чебелюк подякувала працівникам мерії Любліна за ідею проекту та партнерські відносини, які дають змогу пропагувати серед дітей фінансову грамотність.

“Запорука успіху кожної людини – вміння правильно розпоряджатися своїми фінансами, а ще краще – вміти їх заробляти. Тому ми й надалі плануємо реалізовувати цей проект. Сподіваємося, ваші колеги підтримають нас у цьому бажанні, адже знаємо, що в проекті польської сторони беруть участь не тільки діти шкільного віку, а й дошкільного. Тому ми теж готові розпочати роботу з дошкільнятами”.

Міжнародний координатор програми Анна Ольхова, яка перебуває у Польщі, повідомила, що співпрацю Луцька і Любліна вже оцінили на міжнародному рівні – у листопаді проект здобув європейську нагороду з питань промоції підприємництва. Щодо участі дошкільнят у проекті Анна Ольхова зазначила, що впродовж п’яти років у Любліні діти дошкільного віку були постійними учасниками програми.

“Ми впевнені, що для українських дітей ці знання теж стануть важливою базою для розвитку власних вмінь та талантів», – додала Анна Ольхова.

Нагадаємо, що Луцьк став першим містом України, який реалізовує програму «Підприємливі діти» у співпраці з польськими партнерами. Організаторами програми у Луцьку є Луцька міська рада, Волинський національний університет імені Лесі Українки та громадська організація “Ефект дитини”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: