13:36, 30 Березня 2020

Підприємців на ринках Луцька тимчасово звільнять від орендної плати

На період карантину КП «Луцькі ринки» не стягуватиме плату за оренду торгового місця з підприємців, з якими є чинні договори і які призупинили свою діяльність на час карантину.

Про це пише радник Луцького міського голови Ігор Поліщук у «Фейсбук».

«Багато підприємців по усій країні показують приклад порядності й людяності, готовності підтримати один одного в складний час.

Один із прикладів – Гарік Корогодський та Олександр Меламуд, власники ТРЦ “DreamTown” не нараховують орендарям орендну плату та плату за маркетинг на період карантину.

Таких прикладів багато, коли підприємці в критичній ситуації підставляють один одному плече, допомагають пережити критичну ситуацію та вийти з якомога меншими втратами.

Останніми днями до нас звертається чимало підприємців з ринків міста щодо стягнення плати за оренду торгового місця. Повідомляємо, що власники ринків згідно нещодавно прийнятого закону звільнені від сплати податку на землю, орендної плати за землю та податку на нерухомість, а тому з точки зору фінансової спроможності цілком можуть не нараховувати плату за оренду торгового місця, до чого ми їх і закликаємо.

Таке рішення на позачерговий виконком буде винесене і щодо КП “Луцькі ринки”. На період карантину КП “”Луцькі ринки” не будуть стягувати плату за оренду торгового місця з підприємців, з якими є чинні договори і які призупинили свою діяльність на час карантину.

Також від імені міської ради звертаємося до орендодавців, що здійснюють діяльність в нашому місті долучитися до тих підприємств й підприємців, які об’єднуються, щоб пережити кризу й допомагають один одному й просимо не нараховувати орендарям, що призупинили діяльність у зв’язку з карантином орендну плату за час вимушеного простою.

Вказане звернення буде продубльовано в рішенні виконавчого комітету Луцької міської ради.

Окрім того, додатково повідомляємо, що ми будемо звільняти на період карантину власників рекламних конструкцій від плати за розміщення зовнішньої реклами, орендарів комунальних приміщень – від орендної плати за приміщення, власників МАФів – від плати за користування окремими конструктивними елементами благоустрою у разі, якщо діяльність дійсно призупинена»,- пише посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: