09:13, 04 Липня 2022

Підприємці на Волині понад 96 % податкових звітів подають через Електронний кабінет

Упродовж першого півріччя цього року волинські підприємці-фізичні особи 96,1 % звітів до податкової служби подали через Електронний кабінет. Тим часом, бухгалтерські служби підприємств, установ та організацій надіслали в електронному вигляді на опрацювання до ДПС 97,5 відсотка декларацій.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, в області за підсумками січня-червня 2022 року майже 97 % звітів юридичних осіб та підприємців-фізичних осіб подаються дистанційно.

Отож, електронна взаємодія платників податків з фахівцями податкового адміністрування впевнено тримає лідерство. Саме такий формат комунікації спрощує процес звітування та запобігає корупційним ризикам, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Загалом з початку року волинські податківці отримали на опрацювання понад 200 тисяч звітів, з яких понад 194 тисячі – в електронному вигляді.

Саме електронне звітування – більш зручна і сучасна комунікація за умови наявності доступу до мережі Інтернет, – переконують у податковій службі Волині.

Нагадаємо, що громадяни, котрі в минулі податкові періоди придбали нерухомість, землю чи інші активи за кошти, з яких не сплачено податки, саме зараз  можуть скористатися правом на податкову амністію.

Зокрема,  кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої лінії» (0332) 777-106, що працює щосереди з 10:00 до 12:00.

До речі, одноразова добровільна декларація подається лише  в електронному вигляді. Громадянам – декларантам для цього варто отримати електронний цифровий підпис та зареєструватися в Електронному кабінеті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: