21:17, 24 листопада 2022

Підключення волинян до електропостачання залишається на низькому рівні

Наразі потужностей, щоб забезпечити світлом населення не вистачає, тому електроенергію подають на об‘єкти критичної інфраструктури та частині споживачів поблизу.

Про це у «Телеграм» повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

«Інформую, що станом на зараз в області підключення споживачів до електропостачання залишається на дуже низькому рівні.

Волинська область все ще чекає на підключення до об’єднаної електромережі України.

Наразі потужностей, щоб забезпечити світлом населення не вистачає, тому електроенергію подаємо на об‘єкти критичної інфраструктури та частині споживачів поблизу.

Тим не менш, енергетики намагаються почергово вмикати електроенергію для населення там, де це можливо.

Продовжуємо розгортати в області Пункти Незламності. Кількість таких пунктів буде збільшуватись щодня.

Вже сьогодні волиняни можуть скористатись послугами мобільних пунктів ДСНС у містах. Крім того, державні підрозділи «101» також працюють як Пункти Незламності.

Кожен може прийти у найближчий поліцейський підрозділ. Тут у будь-який час можна зігрітись, підзарядити гаджети, отримати зв’язок.

Щодо роботи закладів освіти в області:

Через відсутність електрики, сьогодні у школах навчальний процес відбувався у змішаному форматі. Викладацький склад перебував у навчальних закладах, забезпечуючи прийом дітей, які прийшли у школи. Учні, які залишились вдома, отримали самостійне завдання.

Від завтра, з огляду на ситуацію, усім загальноосвітнім закладам Волинської області рекомендовано самостійно визначити свій формат роботи. Дізнатись рішення про формат навчання свого освітнього закладу волиняни можуть у класних керівників.

Об’єкти критичної інфраструктури:

Усі лікарні працюють в штатному режимі, їх роботу упродовж дня забезпечували альтернативні засоби живлення. До слова, обласну клінічну лікарню вдалось заживити від мережі лише під вечір. Триває відновлення електропостачання усіх важливих об’єктів критичної інфраструктури. Зокрема, аби забезпечити волинян теплом та водою.

Понад добу відсутня електрика у більшості споживачів нашої області. Розумію, що складно. Але складно усім – і тим, хто чекає на електроенергію, і тим, хто відновлює її подачу, і тим, хто, працює  в таких умовах попри все», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: