11:37, 01 Жовтня 2021

Підбили підсумки роботи опікунської ради при Волинському обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі

Опікунська рада при обласному фтизіопульмонологічному медичному центрі підсумувала свою роботу за 9 місяців.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

При фтизіопульмонологічному центрі Опікунська рада працює з січня цього року. Як зазначає керівник закладу Іван Нискогуз, вона допомагає ефективніше працювати та виконувати основну місію з надання якісної медичної допомоги пацієнтам, хворим на туберкульоз. До її складу увійшли керівники благодійних і громадських організацій, авторитетні фахівці медичної спільноти області, духовенство, представники медіа та влади, загалом 11 осіб. Очолює опікунську раду голова Волиньради Григорій Недопад. Перебуваючи у відрядженні він доручив представляти свої повноваження першому заступнику Юрію Поліщуку.

У сьогоднішньому засіданні частина членів Опікунської ради взяла участь посередництвом відеозв’язку. Йшлося про залучену стараннями Опікунської ради упродовж звітного періоду благодійну допомогу. Зокрема, організація «Мережа 100 % життя. Рівне» передала медичному центру медикаментів, засобів особистої гігієни, дезінфікуючих розчинів, захисних масок, респіраторів, інформаційних матеріалів тощо загальною вартістю понад 100 тис. грн. На таку ж суму медичних та гігієнічних матеріалів, постільної білизни, медикаментів надала і обласна організація Товариства Червоного Хреста. Волинська обласна рада виділила 1,1 мільйона гривень на встановлення протипожежної сигналізації у лікувальному корпусі та облаштування палат для осіб з психічними розладами.

Однак, як зауважує Іван Нискогуз, Опікунська рада – це не лише про додаткові надходження, а й про адвокацію репутації медустанови та популяризацію її досвіду та здобутків.

Підсумовуючи зустріч Юрій Поліщук зазначив, що доволі часто опікунські ради функціонують формально і переважно на папері: «Сьогодні я переконався, що при фтизіопульмонологічному медичному центрі цей орган діє ефективно. Щоразу, коли я навідуюся у цей медзаклад, бачу щось нове: обладнання, ремонти, модернізацію, енергоощадні технології, благоустрій. У порівнянні з тим, що було колись і є зараз, лікарню не пізнати. І обласна рада, як засновник комунальної установи, належно оцінює це. Так само, як цінує допомогу кожного благодійника і мецената у непрості часи обмеженого обласного бюджету. За що висловлюю вдячність від імені голови облради та депутатського корпусу».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: