09:42, 28 Лютого 2022

Під Києвом ЗСУ й добровольці знищили півсотні російських військових – є цінні трофеї

Головне управління розвідки Міністерства оборони спільно із Збройними силами України і добровольцями зупинили прорив у Київ російської батальйонно-тактичної групи, знищили близько 50 ворогів та захопили цінні трофеї.

Як передає «Укрінформ», про це Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомляє у «Фейсбуці».

Знищені десятки окупантів, ворожа техніка

“Нова перемога України! Знищені десятки окупантів, ворожа техніка, захоплені трофеї. Українські захисники здобули ще одну перемогу над російськими окупантами! Стало відомо, що ГУР МО спільно з ЗСУ та добровольцями зупинив прорив російської БТГ та захопив цінні трофеї. Бій відбувся 27 лютого”, – ідеться в повідомленні.

Батальйонно-тактична група ворога проривалася з північно-західного напрямку, ймовірно – для підсилення угрупування, що безрезультатно атакує столицю України. В результаті вдалих і злагоджених дій знищили орієнтовно 50 росіян, захопили важливу документацію та знищили ворожу техніку.

Опубліковані документи стануть черговим доказом величезного списку злочинів, які чинить Росія проти вільного народу України, наголосили у Центрі стратегічних комунікацій.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ – командувач оборони Києва генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що російські військові вночі знову намагалися прорвати оборону Києва, але всі ці спроби зазнали невдач.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: