16:56, 01 Червня 2019

Під час арт-променаду лучанам показали, як звучать вулиці міста. ФОТО

Щодня ми заклопотано снуємо дорогами та вулицям Луцька, навіть не вслухаючись у шум автомобільного потоку, невщухаючих ремонтних робіт та веселощів чергового фестивалю. Проте, чи замислюємось ми над тим, як насправді звучить рідне місто?

Про це повідомляє Луцька міськрада.

3 1 червня, з ініціативи управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, лучани отримали змогу розгадати цю загадку, взявши участь у арт-променаді «Так звучить Луцьк!».

Захід розпочався на Театральному майдані та попрямував найвизначнішими локаціями нашого міста, органічно поєднавши історичну, культурну, мистецьку і просвітницьку складові. А тому Луцьк власною персоною став найкращими декораціями для митців, що виступали на його сцені.

Особливістю арт-променаду стало те, що він представив творчість суто луцьких виконавців та колективів, аби звернути увагу на людей, із якими ми живемо пліч-о-пліч. На вулицях Луцька звучали безсмертні твори Й. Брамса, Л. Бетховена, Й.С. Баха, Г.Ф. Генделя, Ж. Бізе, Й. Штрауса, К. Кондо, П. Козицького, Д. Бортнянського, А. Калниньша, Е. Блоха, К. Орфа та луцького композитора Віктора Тиможинського. А виконавцями стали луцький духовий і симфонічний оркестри, ансамбль скрипалів Волинського коледжу культури та мистецтв імені І.Ф. Стравінського, титулярний органіст Кафедрального костелу святих апостолів Петра і Павла Петро Сухоцький, камерний хор «Оранта», академічний камерний оркестр Волинської обласної філармонії «Кантабіле», квартет «Акорд», театр-студія «Гармидер» та дитяча театральна студія «ДогориДриґом».

Учасники заходу пройшли маршрутом від Театрального майдану до перехрестя вулиць Лесі Українки та Кривий Вал, звідти попрямували до Будинку Кронштейнів (сучасний медичний коледж) та послухали старовинну єврейську музику. Потім – до Хрестовоздвиженської церкви, Лютеранської кірхи («Дім Євангелія») та будинку скульптора М. Голованя. Саме тут на лучан та гостей міста чекав ексклюзивний перформанс у супроводі музичних творів відомого луцького композитора Віктора Тиможинського.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: