22:24, 26 Грудня 2018

Перший заступник голови Волиньради пояснив, чому на посаду керівника комунального підприємства призначили екс-регіонала

Перший заступник голови Волиньради Олександр Пирожик переконаний, що екс-регіонал, колишній заступник голови ОДА Олександр Курилюк не зловживатиме на посаді керівника комунального підприємства «Волиньенергософт».

Про це посадовець повідомив під час прямого ефіру на ТРК «Аверс», присвяченого підсумкам роботи облради 26 грудня.

Члена фракції «УКРОП» Олександра Курилюка призначили на посаду директора комунального підприємства «Інформаційно-аналітичний центр «Волиньенергософт» на строк п’ять років відповідно до рішення, ухваленого під час сесії облради 20 грудня.

Комунальному підприємству належить дев’ятиповерхівка на вулиці Винниченка, 67 у Луцьку, офісні приміщення у якій здають в оренду приватним та державним структурам.

Олександр Пирожик зауважив, що не вважає, що Курилюк виступає проти Євросоюзу, адже той є представником «УКРОПу», партії, яка виступає за європейський вибір. Також він звернув увагу на те, на яку посаду призначили Олександра Курилюка:

«На технічну посаду. Це не було політичне призначення, це не ідеологічна, не політична посада. Це він взяв на себе ту ділянку роботи, яку вже ніхто не хотів брати. Ми на цій сесії так само з четвертої спроби призначили керівника на «Профілактичну дезінфекцію» і так само на «Волиньенергософт», де депутати дивувалися навіть, що Курилюк погодився йти і цим займатися. Це найпроблемніше приміщення, яке є у власності Волинської обласної ради, бо протяги там гуляють. А він сказав: «Я спробую його витягнути, дайте шанс»», – пояснив Олександр Пирожик.За його словами, Олександр Курилюк пройшов всі етапи – конкурсну та майнову комісії та сесію. Тому, якби депутати вважали, що це політичне призначення і він не повинен займати тієї посади, кандидатуру просто не підтримали б під час пленарного засідання сесії облради. Водночас, він визнав, що «на цю тему говорили».

На питання про те, чи не буде новопризначений керівник зловживати своєю посадою під час надання комунальних приміщень «Волиньенергософту» в оренду, Олександр Пирожик відповів, що зловживати той не зможе, оскільки право юридичної особи на підписання угод належить першому заступнику голови облради.

«Він без мене нічого не зробить. Тобто, тут я повністю буду контролювати в тому числі і цього керівника. Доведеться відповідати. Якщо я маю такі владні повноваження, то я маю і відповідальність», – запевнив перший заступник голови облради.

Своєю чергою, заступник голови облради Роман Карпюк повідомив, що за результатами першого року роботи новий керівник подаватиме звіт, тож депутати зможуть переконатися, наскільки успішно той керуватиме комунальним підприємством та чи здійснить реорганізацію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: