12:49, 20 листопада 2019

Перевізники не курсуватимуть Луцьком, якщо відмовляться від валідації

В системі МАК не зареєстрували практично жодного автобуса, які обслуговують ПП “АТП №1” та ПрАТ “Луцьке АТП 10701”.

Про це повідомив перший заступник міського голови Григорій Недопад на засіданні виконавчого комітету міської ради, – повідомляють на сайті Луцькради.

“Ви порушуєте графіки виходів на маршрути. З окремих взагалі знялися, хоча перемогли в конкурсах на перевезення. Їздите тільки на прибуткових маршрутах, в той час, як не виходите на соціально необхідні. В автобусах не встановлено засобів пасажиропотоку, а відмова від валідації призведе до розірвання договору на перевезення пасажирів у місті Луцьку”, – наголосив він.

Водночас керівники підприємств Едуард Самчук та Сергій Дьомін скаржились на постійні збої в роботі системи МАК та розповідали про збитковість підприємств, якщо вони будуть встановлювати в автобусах валідатори.

“На існування одного автобуса, що їздить за соціально необхідним маршрутом, треба, щоб працювали три автобуси з іншого маршруту”, – апелював Едуард Самчук.

Натомість начальник управління транспорту та зв’язку Володимир Степанов повідомив, що система МАК в місті працює на підставі чинного договору з компанією “ВІЗОР”.

“Усі ваші маршрути не відмічаються в системі, а інші працюють. Як так? Із соціально необхідного 14 маршруту ви зняли всі автобуси, не виїхавши жодного разу. Ви свідомо брали участь в конкурсі на збитковий маршрут, щоб потім відмовитися?”, – підтримав Володимира Степанова виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Григорій Пустовіт.

“Так, як було, уже не буде. Ми хочемо, щоб ви працювали в нашому місті, але з новими підходами. Перегляньте свої маршрути, подивіться на ті, від яких відмовилися. Період 90-их років закінчився. Є закон, що треба переходити на електронний квиток. Кабмін в майбутньому хоче зробити єдиний квиток, яким можна буде користуватися в різних містах. Ми зробили крок уперед та виконали закон, тому іншого шляху, як впровадження електронного квитка, немає. Долучайтеся до роботи, знаходьте спільну мову з керівниками управління транспорту і зв’язку та департаменту економічної політики, та давайте зрушимо з місця важку для вас тему, яка в місті вже йде до завершення”, –додав він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: