20:00, 22 Вересня 2022

Переселенка з Маріуполя презентувала у Луцьку хобі, що стало прибутковою справою

Про виготовлення виробів із епоксидної смоли, яке було хобі та стало прибутковою справою, розповідала Оксана Макарова в Луцькому міському центрі зайнятості. Переїхавши для проживання на Волинь із Маріуполя, майстриня змогла продовжити виготовляти свої вироби, які захоплюють красою та унікальністю.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

В минулому Оксана – банківський працівник, але завжди любила творчість. Навчилася робити вироби з епоксидної смоли, мала власну майстерню, проводила майстер-класи. Війна змінила її життя та вплинула на роботу майстрині. Прийшлося пристосуватись до нового місця проживання, навчитись виготовляти вироби у звичайному приміщенні, шукати кошти через державні програми та грантові проекти.

Попит на вироби у майстрині постійний. Адже вироби з епоксидної смоли красиві, практичні, міцні, термостійкі. З неї можна виготовити безліч виробів, починаючи від меблів, посуду, підставок, іграшок та декоративних сувенірів. Оксана розповіла про особливості роботи з матеріалом, як створюється картина, декор, використання барвників, додаткових матеріалів. Морська тематика улюблена для майстрині, тому всі вироби прикрашені картинами з моря.

Майстриня розповіла про продажі та рекламування своєї продукції, поділилась планами на майбутнє. Переконана, що вироби хенд-мейд завжди в моді та високо цінуються. Побажала присутнім мати ціль в житті та не боятись її здійснювати.

Захід провели в рамках реалізації проекту “Територія майстерності”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: