19:22, 16 Серпня 2022

Переселенці у Володимир-Волинській громаді отримають продуктові набори від ЮНІСЕФ

З метою підтримки людей, які змушені були покинути свої домівки, громада в рамках проекту «Надзвичайне реагування на підтримку дітей, постраждалих від збройних конфліктів, шляхом грошових переказів територіальним громадам, які включені до Ініціативи «Громади, дружні до дітей та молоді» для підтримки нагальних потреб сімей з дітьми», який реалізовує Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні разом з Асоціацією міст України проведе видачу продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Безплатно отримати набір зможуть внутрішньо переміщені особи, які зареєстровані у Володимир-Волинській міській територіальній громаді.

Продуктові набори мають право отримати особи, які офіційно зареєструвалися як ВПО. Один набір – для однієї людини. На неповнолітніх дітей набори зможуть отримати один з офіційних представників (мати, батько, опікун). Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Кількість наборів складає 1950 штук. Такі набори надаватимуть сім’ям з дітьми, одиноким матерям або батькам, багатодітним сім`ям, особам з інвалідністю, пенсіонерам та іншим з числа внутрішньо переміщених осіб.

Щоб уникнути черги під час отримання продуктових наборів управління з гуманітарних питань виконавчого комітету міської ради попередньо братиме заяви для опрацювання. Зразок заяви можна отримати в Центрі культурних послуг (м.Володимир, вул. Данила Галицького, 7). Серед необхідних обов’язкових документів:

заява, документ, що посвідчує особу;

довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Про час видачі продуктових наборів заявників повідомлять індивідуально.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: