19:27, 27 Березня 2022

Перемога у Тростянці: ЗСУ повідомили про самогубство одного командира рф і звільнення іншого

Стали відомі наслідки звільнення українськими військовими Тростянця на Сумщині і розгрому Кантемирівської танкової дивізії. Вчора ввечері в Головному управлінні розвідки повідомили, що застрелився командир 13 танкового полку, який входить до складу Кантемирівської дивізії.

Про це повідомляють на сторінці 93-ї ОМБр Холодний Яр у «Фейсбук».

«Отже, число 13-ий номер полку виявилося для російського офіцера нещасливим. Так само, як номер 200 для окремої мотострілецької бригади росіян, яку холодноярці розбили і частково «задвухсотили» на харківському напрямку.

Ну і вишенькою на торті стало повідомлення від журналіста Романа Цимбалюка, що в рф командувача 1-ї танкової армії (в/ч 11161, Баковка) Західного військового округу генерал-лейтенанта Сергія Киселя зняли з посади. До 1-ї танкової армії входить сумнозвісна «елітна» Кантемирівська дивізія. Зазначається, що Киселя звільнили через величезні втрати та провал вторгнення рф в Україну. Не виключаємо, що втеча російської армії з Тростянця і стала тією останньою краплею. І далі російській верхівці вже неможливо було закривати очі на погане управління військами», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: