21:01, 01 Січня 2018

Максим Киричук

Прокурор Волинської області, державний радник юстиції 3-го класу

Народився 9 травня 1980 року у Львові.

Вищу юридичну освіту здобув у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

У 2002 році розпочав працювати в органах прокуратури на посаді помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області.

З вересня 2002 до березня 2003 року обіймав посаду старшого помічника прокурора Пустомитівського району Львівської області.

З березня 2003 по квітень 2006 року працював слідчим прокуратури Сихівського району міста Львова.

З квітня 2006 до квітня 2007 року – перший заступник міського голови м. Яворова Львівської області.

Після того до червня 2011 року обіймав посаду слідчого прокуратури Пустомитівського району Львівської області.

Із червня 2011 до жовтня 2013 року працював прокурором, а згодом начальником слідчого відділу слідчого управління прокуратури Київської області.

Із жовтня 2013 по квітень 2014 року обіймав посаду начальника слідчого управління прокуратури Київської області.

До січня 2015 року працював на посадах начальника відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області, Закарпатського міжрайонного прокурора з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, прокурора Тячівського району Закарпатської області.

У січні 2015 року призначений на посаду старшого слідчого в особливо важливих справах другого слідчого відділу управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України.

З квітня 2015 до лютого 2016 року обіймав посаду прокурора відділу процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення у кримінальних провадженнях про корупційні злочини Генеральної прокуратури України.

До призначення 15 липня 2016 року на посаду прокурора Волинської області працював старшим слідчим в особливо важливих справах відділу з розслідування злочинів, скоєних працівниками прокуратури Генеральної інспекції внутрішніх розслідувань та безпеки Генеральної прокуратури України.

Інформація взята із сайту прокуратури Волинської області