11:20, 07 Вересня 2019

Патрульні поліцейські закликали лучан бути свідомими пішоходами

Патрульні поліцейські разом з волонтерами з Волинської обласної бібліотеки для юнацтва та СНУ імені Лесі Українки закликали лучан бути свідомими пішоходами.

Про це інформує патрульна поліція Волині на своїй сторінці у “Facebook”.

На проспекті Грушевського, Соборності та на Київському Майдані патрульні поліцейські по обидва боки дороги контролювали, як переходять дорогу громадяни. Хто хотів порушити – тих спрямовували на пішохідні переходи, які розташовані буквально за 10-20 метрів. Також людям дарували світловідбивні браслети, виготовлені міськрадою.

“На перший погляд здається, що це далеко, що, перебігаючи, можна скоротити. Але це не так. Бо коли порушуєш, є ризик спричинити ДТП і стати жертвою аварії”, — розказують волонтери, які долучились до заходу.

Приємно, що Дмитро, батько 4-річного сина, позитивно сприйняв акцію та розказав хлопцеві, як важливо переходити дорогу саме по “зебрі” і на світлофорі. Тим часом, 60-річна Жанна негативно відгукнулась про захід, і зауважила, що краще б ловили справжніх злочинців.

Завершилась акція “Свідомий пішохід” на Театральному майдані. Тут транслювали ролики про безпеку дорожнього руху, виготовляли флікери з дітьми, розповсюджували світловідбивні браслети серед громадян.

Студентки-волонтерки висловили здивування щодо окремих мешканців, розповідали, що найбільше порушують правила переходу через дорогу жінки літнього віку. Але й бувало, що нехтували особистою безпекою мами з маленькими дітьми та вагітні, що їх особливо вразило.

Таким людям волонтери демонстрували плакат «Не будь лососем», а патрульні проводили профілактичну бесіду. Загалом, акцією охопили сотні лучан.

“Насправді, всі ми можемо зробити наше місто і наше життя трішки безпечнішими, почавши з елементарного – правильно переходити дорогу. Ба більше, цьому потрібно навчати дітей, подавати власний приклад, а осіб літнього віку провести до найближчого пішохідного переходу, якщо в цьому є потреба.

Пам’ятайте: життя цінніше, а скорочений шлях, який ви обираєте, може стати останнім”, — зауважили у поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: