09:20, 10 Квітня 2019

ПАТ «Волиньгаз» таки оштрафують за донарахування у платіжках побутових споживачів

Суд відмовив ПАТ “Волиньгаз” у зупиненні дії рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо накладення штрафів на компанії на суму 850 тис. грн кожній.

Про це повідомляє у «Фейсбук» голова Волинської ОДА Олександр Савченко

Нагадаємо, НКРЕКП оштрафувала більше десяти облгазів за приведення обсягів газу до стандартних умов та донарахування у платіжках побутових споживачів. Варто зазначити, що в жовтні 2018 року в середньому обсяги донарахувань у платіжках за газ склали 1–1,5 % від обсягу споживання, а вже в грудні-січні — близько 5-10%. Тож, аби споживачі не переплачували, НКРЕКП прийняла 42 рішення про заборону донарахування додаткових обсягів.

Однак, рішення не виконувалися й облгази оштрафували. Волинська регіональна компанія не погодилися із санкціями нацрегулятора. Однак, суд таки зобов`язав ПАТ «Волиньгаз» сплатити штраф.

«Облгази не хочуть скасовувати незаконні донарахування всім споживачам, однак їм таки доведеться це зробити. Ми в першу чергу повинні дбати про людей та їх спроможність. Я висловлюю свою подяку судам за державницьку позицію та справедливе рішення», – зауважив голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.

Нагадаємо, ще два місяці тому голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко звернув увагу на монополію облгазів та закликав волинян не сплачувати «рекомендований платіж», який ТОВ «Волиньгаз Збут» ввів у квитанціях за газ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: