09:12, 19 Квітня 2022

«Паска для захисника»: у Камінь-Каширському районі збиратимуть великодні гостинці для українських воїнів

Мільйони українців стали жертвами повномасштабного військового вторгнення росії на територію України. В результаті цього в окремих областях утворилася гуманітарна катастрофа. Вже з початку війни на терени Камінь-Каширського району почали прибувати мешканці з регіонів, які потерпали від активних бойових дій. У цих умовах краяни щиро допомагають і тримають тил. Забезпечити вимушених переселенців і військових харчовими продуктами – пріоритетне гуманітарне завдання сьогодення.

Про це повідомляють на веб-сайті Камінь-Каширської РДА.

Небайдужі жителі, трудові колективи закладів освіти щоденно готують домашню їжу для тих, кого війна позбавила навіть фізіологічної потреби – нормального харчування. Потому готові продуктові вантажі волонтери доставляють у найгарячіші точки.

А нині в районі стартує флешмоб «Паска для захисника». Кожен охочий може долучитися до благородної справи – спекти або придбати великодні смаколики для воїнів, які захищають Україну від російської агресії. Збір пасхальної здоби проводять відповідальні в кожній громаді.

« Українські бійці зараз далеко від дому та близьких. Тому сьогодні нам потрібно спрямувати максимальні зусилля, щоб вони навіть на фронті відчули домашню атмосферу та нашу підтримку. Всі ми – єдина велика родина», – каже начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук.

Нагадаємо, в районі також функціонують гуманітарні центри та хаби, які розподіляють і доставляють різного роду допомогу в зони активних бойових дій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: