08:44, 19 Травня 2022

Пасажирські перевезення, водопостачання та ремонт доріг: на що нарікають у селах Володимир-Волинської громади

Упродовж двох днів – 16 та 17 травня, міський голова Ігор Пальонка здійснював виїзні прийоми громадян у селах Володимир-Волинської міської територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

У понеділок очільник громади поспілкувався із жителями Вощатина та Ласкова, а у вівторок приймав жителів сіл Суходоли, Дігтів, Новосілки, Заріччя та Федорівка. Найчисельніші прийоми відбулись у селах Вощатин та Новосілки, де жителі озвучили низку проблем, які їх турбують. Найбільшою проблемою для мешканців усіх сільських населених пунктів нині є пасажирські перевезення. Міський голова поцікавився, яка мінімальна кількість рейсів та у які години необхідна жителям кожного села .

Жителі села Вощатин також порушили питання ремонту дороги, а мешканців Новосілок хвилює проблема водопостачання  через низький тиск, а також упорядкування території біля церкви та на кладовищі. Жителі Федорівки, окрім транспортних, порушили питання медицини та військових повісток.

За результатом виїзного особистого прийому громадян очільник громади надав відповідальним посадовцям доручення для відпрацювання у межах повноважень органів місцевого самоврядування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: